Artykuły BHP

Rękawice ochronne, które produkujemy:

Produkujemy rękawice ochronne wg. własnego projektu, z wykorzystaniem najnowszych technologii, w oparciu o wykorzystanie najlepszych dostępnych surowców. Posiadamy pełne linie technologiczne do obróbki skóry i dbamy o każdy etap powstawania produktu.

Aktualne możliwości produkcyjne firmy są praktycznie nieograniczone, co doceniają nasi kontrahenci, z którymi nawiązujemy zindywidualizowaną współpracę. Dostarczamy rękawice ochronne dopasowane do konkretnych potrzeb Klienta – zarówno pod kątem wizualnym (kolorystyka, logo firmy), jak i pod kątem funkcjonalnym.

Zapraszamy do współpracy:
-centra ogrodnicze
-zakłady produkcyjne
-ekipy budowlane (pilarzy, elektryków, stolarzy, brukarzy i in.)
-rolników
-zakłady przemysłowe
-kierowców i mechaników
-specjalistów wykonujących pracę wymagającą wszelkiej ochrony dłoni: zarówno przed przecięciami, jak i przed wpływem niskich temperatur lub w trakcie pracy przy żarze
-ekipy sprzątające

Jakość pamięta się o wiele dłużej niż cenę – ale to cena często decyduje o tym czy nawiążemy współpracę.

Naszą mocną stroną jest wyważenie tych obu czynników –  bardzo dobra jakość za rozsądną cenę. Mając na uwadze powyższe zdecydowaliśmy się na własną produkcję w Pakistanie, gdzie pracują wyłącznie pracownicy z wieloletnim doświadczeniem w projektowaniu i produkcji wysokiej jakości rękawic ochronnych i odzieży roboczej. Staramy się aby nasze produkty były powtarzalne, a  jakość, która jest „konikiem” zespołu była na najwyższym poziomie.

Jesteśmy odpowiedzialnym i wiarygodnym partnerem dla naszych kontrahentów.

Rękawice z Level – sprawdź, który model wybrać

CENA + JAKOŚĆ + ODPOWIEDZIALNOŚĆ = SATYSFAKCJA KLIENTA

W naszej ofercie znajdą Państwo produkty wykonane z wysokiej jakości materiałów takich jak: drelich, skóra bydlęca, skóra koźlęca oraz z innych specjalistycznych materiałów.

W zależności od charakteru pracy, stosuje się różne rękawice ochronne. Oferujemy produkty o wysokiej odporności na ścieranie, przecięcie, zaprojektowane z wykorzystaniem technologii przeciwprzepięciowych i przeciwpoślizgowych. Strona chwytna rękawic ochronnych jest wykonana z jednego kawałka skóry,  kciuki są często dodatkowo wzmacniane, co podnosi komfort i bezpieczeństwo pracy. Ponadto oferujemy warianty zimowych rękawic, z ociepleniem.