O nas

Przemiany są drogą do sukcesu.

Firma LEVEL-SC powstała w 2005 r. Od początku naszej działalności na pierwszym miejscu była dla nas współpraca z ludźmi, to ludzie tworzą firmy, a naszym celem jest wychodzenie naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom klientów.

Zawsze byliśmy i jesteśmy otwarci na ich sugestie, ponieważ doskonale wiemy, że jedyna stała w biznesie i życiu to ciągła zmiana. Jesteśmy wdzięczni za każdą sugestię, krytykę i pochwałę.

Działamy w następujących branżach:

Tekstylnej

dla przemysłu ciężkiego i lekkiego

Jesteśmy współwłaścicielem zakładu produkcyjnego w Pakistanie – kupując u nas mają Państwo gwarancję ceny ponieważ unikamy firm pośredniczących, dzięki temu również jesteśmy w stanie zaoferować produkty z Państwa logo.

Biomasowej

Oferujemy wydajne biopaliwo

Wieloletnie doświadczenie w branży Biomasowej pozwala zagwarantować Państwu certyfikowany towar bardzo dobrej jakości w przystępnej cenie. We współpracy z Firmami z Białorusi i Ukrainy sami pozyskujemy biomasę. Kupując od nas również unikają Państwo dodatkowego pośrednictwa.

„Klienci mogą schodzić się tłumnie ale zadowolenie odczuwają pojedynczo.”

Właśnie to zadowolenie jest naszym celem to ono daje nam motywację do dalszego rozwoju.

Od początku naszej działalności związani jesteśmy zarówno z dużym przemysłem i handlem jak również z mniejszymi przedsiębiorcami. Cenimy każdego klienta i do każdego z nich mamy bardzo indywidualne podejście.