Rękawice Monterskie Zimowe

Rękawice Technik Winter Kat. II

Rękawice ochronne wykonane są z koziej skóry licowej natomiast część wierzchnia z dzianiny, całodłonicowe, przy nadgarstku rzep ściągający. Od wewnątrz ocieplenie typu polar. Doskonałe do prac montażowych, wymagających precyzji także w okresie jesienno-zimowym.

Więcej

Rękawice Driver Winter Kat. II

Rękawice ochronne, ocieplane, wykonane z koziej skóry, całodłonicowe, , mankiet ściągany elastyczną gumką, zakończony lamówką. Doskonałe do prac montażowych, wymagających precyzji także w okresie jesienno-zimowym.

Więcej

Rękawice Rigger Winter (Skóra Kozia) Kat. II

Rękawice skórzano-tkaninowe wykonane ze skóry licowej koziej w kolorze białym, całodłonicowe, ocieplenie typu polar, przy nadgarstku usztywniany mankiet zakończony lamówką. Zapewniają ochronę przed zagrożeniami mechanicznymi.

Więcej

Rękawice ochronne powinny skutecznie zabezpieczać ręce i ochroniać naskórek przed otarciem i różnymi uszkodzeniami mechanicznymi. Jest to szczególnie ważne, zwłaszcza zimą, kiedy praca na świeżym powietrzu przy ujemnych temperaturach, wpływa niekorzystnie na kondycję skóry rąk. Praca na budowach, w usługach transportowych, pracach porządkowych, montażowych czy przemyśle, wymaga zastosowania dobrej jakości rękawic ochronnych, które chronią przed zimnem i zapobiegają skaleczeniom dłoni. 

Marka Level jest doświadczonym producentem wysokiej jakości odzieży roboczej i rękawic ochronnych BHP, w tym specjalistycznych rękawic przeznaczonych do różnego rodzaju prac monterskich, wykonywanych w czasie występowania niskich temperatur. W naszej ofercie posiadamy rękawice ochronne Winter, które są ocieplane i wykonane z elastycznej i wytrzymalej tkaniny, wzmocnionej licową skórą kozią. To produkty całodłonicowe, których mankiet jest ściągany elastyczną gumką, a kciuk i palec wskazujący wykonany ze skóry. Rękawice są doskonale wyprofilowane, dzięki czemu umożliwiają wykonywanie nawet bardzo precyzyjnych prac montażowych. 

Oferowane rękawice charakteryzują się wysokim poziomem odporności na ścieranie, przecięcia, przekucia i rozdarcia. Specjalnie zaprojektowana i skonstruowana struktura, zapewnia wysokie walory bezpieczeństwa i funkcjonalności, co zapewnia komfort i wygodę pracy. Dzięki temu wydajność pracy jest utrzymana na wymaganym poziomie, nawet w trudnych, zimowych warunkach. Wykorzystanie tych rękawic eliminuje ryzyko występowania uszkodzeń mechanicznych skóry rąk, co zapewnia ciągłość i płynność pracy.

Rękawice zimowe z ocieplaczem spełniają zasadnicze wymagania dyrektywy zgodnie z normą EN ISO 21420:2020, EN 388:2019, EN 511:2007 oraz Rozporządzeniem 2016/425. Proponowane przez nas produkty są dostępne w uniwersalnym rozmiarze i pakowane po 120 par. Takie rękawice są wręcz nieocenione, ponieważ są nie tylko trwałe i wygodne, ale i zapewniają doskonałe wyczucie dotykowe, co pozwala na swobodne wykonywanie różnych prac montażowych.