Artykuły BHP

Jakość pamięta się o wiele dłużej niż cenę – ale to cena często decyduje o tym czy nawiążemy współpracę.

Naszą mocną stroną jest wyważenie tych obu czynników –  bardzo dobra jakość za rozsądną cenę. Mając na uwadze powyższe zdecydowaliśmy się na własną produkcję w Pakistanie, gdzie pracują wyłącznie pracownicy z wieloletnim doświadczeniem w projektowaniu i produkcji wysokiej jakości rękawic roboczych i odzieży roboczej. Staramy się aby nasze produkty były powtarzalne, a  jakość, która jest „konikiem” zespołu była na najwyższym poziomie.

Jesteśmy odpowiedzialnym i wiarygodnym partnerem dla naszych kontrahentów.

CENA + JAKOŚĆ + ODPOWIEDZIALNOŚĆ = SATYSFAKCJA KLIENTA

W naszej ofercie znajdą Państwo produkty wykonane z wysokiej jakości materiałów takich jak: drelich, skóra bydlęca, skóra koźlęca oraz z innych specjalistycznych materiałów.

W zależności od charakteru pracy, stosuje się różne rękawice ochronne. Oferujemy produkty o wysokiej odporności na ścieranie, przecięcie, zaprojektowane z wykorzystaniem technologii przeciwprzepięciowych i przeciwpoślizgowych. Strona chwytna rękawic roboczych jest wykonana z jednego kawałka skóry,  kciuki są często dodatkowo wzmacniane, co podnosi komfort i bezpieczeństwo pracy. Ponadto oferujemy warianty zimowych rękawic, z ociepleniem.